Samochody elektryczne – otoczenie prawne

W dniach 19-21 października 2016 odbyła się w Warszawie największa w Polsce konferencja dotycząca samochodów elektrycznych – EVIM Central Europe – 2016 czyli Electric Vehicle and Infrastructure Meeting, na której miał przyjemność podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat otoczenia prawnego dla branży samochodów elektrycznych.

Zainteresowanym przedstawiłem, jakie aktualnie panują warunki prawne do prowadzenia biznesu w branży samochodów elektrycznych, jakie przepisy ich obowiązują i na co musza uważać np. stawiając punkt ładowania, a także wskazałem jakie są perspektywy dla branży od strony prawnej (a są dość obiecujące).

Więcej informacji o EVIM Central Europe – 2016 znajdziesz pod adresem: http://evim.greenclinicglobal.com/evim-central-europe-2016/evim-central-europe-2016-lang-polish/

Zachęcam do zapoznania się z prezentacją przedstawioną na konferencji EVIM Central Europe – 2016 znajdującej się stronie Materiały do pobrania oraz do kontaktu każdego, kto jest zainteresowany branżą samochodów elektrycznych.

O autorze

Witold Chmarzyński
Radca prawny
Podziel się z innymi:

Jeśli masz pytania związane z przedstawionym zagadnieniem,
skontaktuj się z nami.

Bądź z prawem na bieżąco, dzięki naszej darmowej prenumeracie!