Samochód elektryczny w firmie krok po kroku – szkolenia podczas Nissan Leaf Roadshow

Samochód elektryczny w firmie - eksploatacja infrastruktura ładowanie

Czy samochody elektryczne są dobrym rozwiązaniem do floty firmowej?

Odpowiedź jest oczywista, wielokrotnie przybliżaliśmy atuty prawne tego rozwiązania na łamach naszego bloga. Jeszcze głębszą analizę tej kwestii będzie można poznać podczas cyklu szkoleń poświęconemu elektromobilności i samochodom elektrycznym w Polsce, organizowanym przez Mendażera Floty. Przyszłość motoryzacji rysuje się w barwach EV i wraz z marką NISSAN, Partnerem Głównym szkolenia, chcemy przybliżyć Państwu produkt, jakim jest samochód elektryczny.

Eksploatacja, infrastruktura i serwis samochodu elektrycznego.

Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo, jak takie auto eksploatować, serwisować i jak nim na co dzień się efektywnie poruszać. Udowodnimy, że auto elektryczne to produkt przyjazny i gotowy do zakupu przez Waszą firmę już teraz. Specjaliści marki NISSAN zaprezentują również łatwe metody finansowania.

Oprócz tego przybliżymy Państwu elektromobilność samą w sobie. Uczestnicy szkolenia poznają sposoby ładowania, infrastrukturę, ale także aspekty prawne i plany elektryfikacji na najbliższe lata. No i oczywiście pojeżdżą samochodami elektrycznymi oraz innymi modelami z gamy NISSANA.

Samochód elektryczny to przyszłość, która dzieje się już teraz! Jako Partner Prawny i organizacja szkoląca podczas wydarzenia, serdecznie zapraszamy do udziału. Bezpłatna rejestracja oraz szczegóły na temat szkolenia znajdują się na stronie -> Managera Floty. Program szkolenia można znaleźć w naszej stronie -> Materiały do pobrania

Pierwsze szkolenie odbędzie się we Wrocławiu 21 czerwca w salonie IMPWAR przy ul. Wilanowskiej 2. Następne we wszystkich większych miastach w Polsce, będziemy informować na bieżąco.
Do zobaczenia!

O autorze

Witold Chmarzyński
Radca prawny / Wspólnik
Podziel się z innymi:

Jeśli masz pytania związane z przedstawionym zagadnieniem,
skontaktuj się z nami.

Bądź z prawem na bieżąco, dzięki naszej darmowej prenumeracie!