Darmowe szkolenie z zakresu elektromobilności – pojazdy, ładowanie, infrastruktura i prawo, czyli Nissan Leaf Roadshow w Warszawie.

nissan road show warszawa

Darmowe szkolenie z zakresu elektromombilności w Warszawie # 06.09.2018

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu szkoleń poświęconych elektromobilności i samochodom elektrycznym w Polsce. Spotkanie odbędzie się 6 września 2018 r. w salonie Nissan Nivette przy ulicy Ostrobramskiej 34 w Warszawie od godziny 8:30.

Przyszłość motoryzacji rysuje się w barwach EV i wraz z marką NISSAN, Partnerem Głównym szkolenia, chcemy przybliżyć Państwu produkt, jakim jest samochód elektryczny.

Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo, jak takie auto eksploatować, serwisować i jak nim na co dzień się efektywnie poruszać. Udowodnimy, że auto elektryczne to produkt przyjazny i gotowy do zakupu już teraz. Specjaliści marki NISSAN zaprezentują łatwe metody finansowania, a radca prawny z kancelarii CCLaw Witold Chmarzyński opowie o aspekatach prawnych i udogodnieniach jakie obejmują właścicieli samochodów elektrycznych.

Oprócz tego przybliżymy Państwu elektromobilność samą w sobie. Uczestnicy szkolenia poznają sposoby ładowania, infrastrukturę, ale także aspekty prawne i plany elektryfikacji na najbliższe lata. No i oczywiście pojeżdżą samochodami elektrycznymi z gamy NISSANA.

Nissan Road Show - program szkolenia

Samochód elektryczny to przyszłość, która dzieje się już teraz! Więcej informacji oraz zapisy na wydarzenie na stronie internetowej Menadżera Floty .

O autorze

Kancelaria CCLaw
Podziel się z innymi:

Jeśli masz pytania związane z przedstawionym zagadnieniem,
skontaktuj się z nami.

Bądź z prawem na bieżąco, dzięki naszej darmowej prenumeracie!