Wspieramy III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność

800x416

Jako patron merytoryczny (CC Law) i patron medialny (Elektromobilność.com) serdecznie zapraszamy na III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność, które odbędą się w dniach 15–16 czerwca w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie. Wydarzenie zostanie podzielone na przeznaczony dla profesjonalistów Dzień Biznesowy (piątek, 15 czerwca) oraz Dzień Otwarty (sobota, 16 czerwca), na który zapraszamy wszystkich zainteresowanych „zieloną” tematyką.

Dzień Biznesowy (piątek, 15 czerwca 2018 r.) to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi modelami ekologicznych samochodów, które zostaną użyczone Państwu do testów. Pomożemy Państwu w znalezieniu odpowiednich narzędzi do podjęcia działań związanych z ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz rozwiązań, które ułatwią zarządzanie flotą i umożliwią zredukowanie kosztów jej działalności . Dzień Biznesowy jest przeznaczony dla profesjonalistów. Dzięki networkingowi będą mogli Państwo nawiązać nowe relacje i wymienić się doświadczeniami z gronem innych specjalistów.

Konferencja E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport odbędzie się w trakcie Dnia Biznesowego. Weźmie w niej udział szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie Konferencji zdobędą Państwo odpowiedzi na pytania dotyczące przepisów prawnych i prowadzenia biznesu w sposób przyjazny środowisku, a przy tym opłacalny. Prelegenci podpowiedzą Państwu, jak włączyć do floty auta ekologiczne i zdobyć fundusze na stację do ładowania. Pochylimy się także nad samorządami oraz działaniami miast w kwestii nowoczesnej mobilności.

Kolejny raz w trakcie targów odbędzie się  Dzień Otwarty (sobota, 16 czerwca). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematami związanymi z ekologią i szukających sposobu na ciekawe spędzenie weekendu do odwiedzenia Centrum Targowo-Kongresowego. Będą mogli Państwo m.in. przetestować szeroką gamę aut hybrydowych i elektrycznych. Zapraszamy całe rodziny. Samochody zostaną wyposażone w foteliki i podkładki dla dzieci, a o atrakcje dla najmłodszych zatroszczą się profesjonalni animatorzy. W trakcie Dnia Otwartego zaprezentowane zostaną produkty związane z „zielonym” stylem życia.

Program Konferencji, listę prelegentów oraz wszelkie inne szczegóły dotyczące wydarzenia można zaleźć na stronie internetowej – www.targiekoflota.pl . Jako patron medialny serdecznie zapraszamy, proszę spojrzeć na wideo lub foto relację poniżej i natychmiast stanie się jasne, że nie ma nad czym się zastanawiać, tylko pojawić się na targach.

  • Relacja z II Międzynarodowych Targów EkoFlota: https://menadzerfloty.pl/eko-flota/podsumowanie-ii-miedzynarodowe-targi-ekoflota-juz-nami/
  • Filmowa relacja z II Międzynarodowych Targów Ekoflota: https://www.youtube.com/watch?v=jS3QFSTjGBo

Przedstawicieli CC Law i Elektromobilność.com będzie można spotkać osobiście pierwszego dnia wydarzenia, tak więc do zobaczenia!

 

O autorze

Witold Chmarzyński
Radca prawny / Wspólnik
Podziel się z innymi:

Jeśli masz pytania związane z przedstawionym zagadnieniem,
skontaktuj się z nami.

Bądź z prawem na bieżąco, dzięki naszej darmowej prenumeracie!